Odkryj swoją lepszą stronę...

Klienci

Wykonywaliśmy projekty dla takich Klientów jak:

Nasza Historia

Słowo historia (z grec. istoria), które wedle pierwotnego tłumaczenia oznaczało "badanie, dochodzenie do wiedzy" wydaje się idealnie opisywać nasze początki.

Analiza  rynku oraz gromadzenie informacji o potrzebach użytkowników internetu było zalążkiem powstania firmy. Zdobytą wiedzę postanowiliśmy przetworzyć na nieszablonowe rozwiązania otwierając przed lokalną społecznością zupełnie nowe pojęcie wirtualnego marketingu. Był rok 2000 wówczas też powstał Seenet, początkowo tworzony przez dwoje pasjonatów na niespełna 15m2 w jednym z osiedlowych bloków. Szybko okazało się, że przestrzeń zarówno do pracy jak i przede wszystkim rozwoju jest zbyt mała.

Pierwsze biuro to również pierwsi pracownicy. Internet "rozkwitał" w zawrotnym tempie i musieliśmy nie tylko dorównywać rozwojowi nowoczesnych technologii, ale też mierzyć się z wyzwaniami jakie stawiali przed nami nasi klienci. Każdy dzień wywoływał konieczność poszukiwania nowych rozwiązań. Nasz zespół się powiększał, a firma wciąż rozwijała czego efektem były kolejne przeprowadzki, aż do wiosny  2008 roku,  gdzie znaleźliśmy idealne miejsce dla nowego biura. Więcej przestrzeni, tak potrzebnej do kreatywnej pracy.

Dziś naszym największym kapitałem obok doświadczenia i dziesiątek wdrożonych projektów jest pasja, która pozwala nam podejmować najbardziej wyjątkowe wyzwania. To właśnie ludzie z pasją kreują rzeczywistość Seenetu dając naszym klientom poczucie zadowolenia.
Każda historia ma swój początek, akcję i zakończenie. W naszej nie będzie zakończenia...

 


Polecamy: Jastrzębia Góra, Auto na gaz
© 2000-2008 Seenet, tel. 58 774 36 61, e-mail: info@seenet.pl