Odkryj swoją lepszą stronę...

Klienci

Wykonywaliśmy projekty dla takich Klientów jak:

Elesson.pl - platforma e-learningowa

2009-01-05, 12:08

 

Stworzyliśmy portal, którego celem jest wspieranie procesu przyswajania języka angielskiego proponując uczniom zróżnicowane ćwiczenia on-line, które można wybierać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, możliwościami i preferencjami.

 

eLesson.pl jest skierowana między innymi do nauczycieli i ma za zadanie wspieranie ich procesu dydaktycznego.

Ćwiczenia przygotowane w eLesson.pl można potraktować jako uzupełnienie swoich lekcji języka angielskiego lub też zadawać je w ramach pracy domowej. Dodatkowo nauczyciele mogą pobierać materiały do wykorzystania na zajęciach odbywających się bez dostępu do komputerów.

 

Platforma eLesson.pl wychodzi również, naprzeciw oczekiwaniom szkół językowych, które dążą do urozmaicenia form nauki w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej technologii. Administratorzy eLesson.pl przygotowali osobna ofertę ze specjalnie dobranymi zestawami ćwiczeń, innymi niż te, które zostały udostępnione dla osób indywidualnych.
Nauczyciele mają możliwość założenia 'dziennika' z listą słuchaczy, indywidualnie dobierać zestawy ćwiczeń dla poszczególnych uczniów, analizować postępy w nauce oraz kontaktować się z uczniami drogą mailową w dowolnym czasie.

 

 

Polecamy: Jastrzębia Góra, Auto na gaz
© 2000-2008 Seenet, tel. 58 774 36 61, e-mail: info@seenet.pl